Metody na redukcję tłuszczyku

Metody na redukcję tłuszczyku
5 (100%) 1 vote

U wielu z nas, pomimo posiadania ogólnie szczupłej sylwetki i prowadzenia zdrowego trybu życia, w pewnych partiach ciała – takich jak brzuch, nogi, ramiona czy np. plecy – odkłada się nadmiar tłuszczu, którego nie da się pozbyć z pomocą diety i ćwiczeń. Na szczęście, pomóc nam może kosmetolog: dzięki nowoczesnej technologii redukcja tkanki tłuszczowej może się dokonać w prosty sposób nawet tam, gdzie wcześniej było to niemożliwe. Profesjonalne zabiegi wyszczuplające pozwalają nam dziś na takie modelowanie sylwetki jakiego nie zapewnią nam ćwiczenia: wyszczuplanie ud, poprawienie owalu twarzy czy wysmuklenie ramion, a przy okazji zafundujemy sobie ujędrnianie skóry  czy redukcję cellulitu.

Wszystkie zabiegi wyszczuplające proponowane klientkom gabinetów kosmetologicznych działają, jednak każdy osiąga efekt w odmienny sposób. Może przemówi do nas endermologia lpg, która jest podciśnieniowym masażem za pomocą specjalnej głowicy, która zasysa nam fałd skóry. Dzięki temu warstwa tłuszczowa zostaje rozbita i wydalona przez organizm, natomiast skóra po zabiegu staje się mocniejsza, a cellulit zredukowany. Jednak posiada również endermologia przeciwwskazania takie jak zapalenie żył, ciąża i karmienie piersią, rak skóry czy przyjmowanie koagulantów, o czym nie należy zapominać.

Karboksyterapia Reology 2 to już inna para kaloszy – polega ona na śródskórnym i podskórnym wstrzyknięciu medycznego dwutlenku węgla, który doprowadzi do przyspieszenia przepływu krwi i tym samym do rozbijania cząsteczek tłuszczu. Dodatkowym efektem jest przyspieszony metabolizm, który pomaga błyskawicznie pozbyć się z ustroju uwolnionych lipidów. A zabieg Maximus, z kolei, korzysta z działania fali radiowej mającej podgrzać tkankę podskórną do temperatury 60˚C i tym samym doprowadzić do upłynnienia tkanki tłuszczowej. Aktywacja mięśni pomaga szybko wydalić lipidy z organizmu.

Trzeba też pamiętać że poddanie się samym tylko zabiegom wyszczuplającym nie wystarczy do uzyskania trwałego efektu. Mówiąc o tym jak zredukować tkankę tłuszczową zawsze należy wspomnieć o najważniejszym: bez diety i ćwiczeń nawet najlepszy gabinet kosmetologiczny nie wyszczupli nas na stałe.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

71 − = 66