To nieprawda, że…

depilacja laserowa włosków
To nieprawda, że…
daj nam gwiazdkę

Liczba gabinetów kosmetycznych wciąż rośnie, a ich oferty obfitują w coraz to nowsze i ciekawe zabiegi. I choć wiele z nas chętnie skorzystałoby z usług profesjonalisty, to jednak wciąż mamy wiele obaw. Czasami martwi nas zbyt wygórowana cena, a czasami ból podczas zabiegu. Niektóre z nas uważają też, że same, w zaciszu własnego domu, dadzą sobie lepiej radę z niedoskonałościami ciała działając systematycznie, niż specjalista, z którym spotkają się raz bądź kilka razy. To tylko przykłady argumentów, jakich Polki używają w odpowiedzi na propozycje poddania się profesjonalnemu zabiegowi na ciało. A przecież przez te uprzedzenia tak wiele tracimy.

Dlatego też w tym artykule obalamy mity! A „na tapetę” idzie laserowe usuwanie owłosienia, czyli aktualnie jeden z najpopularniejszych zabiegów oferowanych przez gabinety kosmetyczne. Z tego tekstu dowiesz się, dlaczego powinnaś w końcu porzucić strach przed tą metodą i co możesz za jej sprawą zyskać. Bo w końcu depilacja laserowa, zwana inaczej epilacją, może przynieść Ci same korzyści! Dzięki niej Twoje ciało będzie idealnie gładkie, a Ty nie będziesz musiała się już martwić odrastającymi włoskami i poświęcać na ich pozbycie się swego cennego czasu. Brzmi zachęcająco? W takim razie poznaj bliżej zabieg laserowego usuwania owłosienia!

Depilacja laserowa – czy naprawdę daje efekty?

Odpowiedź jest tylko jedna – TAK! Z całą pewnością epilację zaliczyć można do grona tych zabiegów, które dadzą nam efekt natychmiastowy. Już po pierwszej wizycie w gabinecie kosmetycznym będziesz mogła cieszyć się precyzyjnie wydepilowanym ciałem. Co jednak najważniejsze, jeżeli zdecydujesz się na całą serię zabiegów, to niechciane owłosienie już nigdy nie powróci. Będziesz więc mogła na zawsze zapomnieć o nieprzyjemnych plastrach z woskiem czy maszynkach do golenia, a co za tym idzie, zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy. Należy jednak podkreślić, że aby uzyskać tak trwały efekt konieczne jest poddanie się takiej liczbie zabiegów, jaką zaleci specjalista. Każdy organizm jest inny, dlatego też nie można przyjąć jednej właściwej serii dla wszystkich. Niektórym z nas wystarczyć mogą cztery wizyty w gabinecie. Innym zaś może być potrzebne ich sześć. Mimo wszystko warto się na nie zdecydować, ponieważ z całą pewnością nie zabiorą Ci one tyle czasu, ile do tej pory spędzałaś na samodzielnej domowej depilacji. Ta profesjonalna trwa bowiem maksymalnie kilkadziesiąt minut! Tak więc, wybierając omawiany zabieg:

  • zyskasz perfekcyjnie gładkie i wizualnie odmłodzone ciało;
  • zaoszczędzisz sporo wolnego czasu, którego nie będziesz już musiała poświęcać na samodzielną depilacje;
  • porzucisz obawy, że na ciele pojawi się niedługo niechciany włos;
  • zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy, które do tej pory regularnie wydawałaś na akcesoria do domowego pozbywania się owłosienia.

Czy to prawda, że po zabiegu występują długo utrzymujące się skutki uboczne?

NIE. Oczywiście, depilacja laserowa, jak każdy zabieg, może wywołać skutki uboczne.
Za jej sprawą nasze ciało może być na krótką chwilę zaczerwienione czy lekko spuchnięte. Jednak efekt ten mija najczęściej już w ciągu jednego dnia. Jest to normalna reakcja organizmu i nie należy się jej obawiać.
Jeżeli zaś do poddania się zabiegowi zniechęca Cię strach przed oparzeniami, to tu również Cię uspokoimy. Obecnie na rynku pojawiają się coraz to nowsze rozwiązania, które sprawiają, że Twoje ciało jest całkowicie bezpieczne.
I tak na przykład laser Vectus, czyli jedno z najpopularniejszych urządzeń w zakresie epilacji, posiada wbudowany system chłodzenia, za sprawą którego zabieg jest prawie nieodczuwalny. Co więcej, laser skupia się wyłącznie na włosie nie dotykając tkanek.

Zapraszamy do zapisów:

Laserowa depilacja Vectus Gdynia Clinica Cosmetologica
ul. Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
tel. +48 791 600 607
gdynia@clinicacosmetologica.pl

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

36 − 34 =