Laser Vectus na nadmierne owłosienie – Depilacja laserowa Gdynia

depilacja brzucha - zdjęcie
Laser Vectus na nadmierne owłosienie – Depilacja laserowa Gdynia
5 (100%) 1 vote[s]

Jak wiadomo dla każdej kobiety bardzo ważne jest to, żeby dobrze czuć się we własnym ciele, ponieważ wtedy poczucie własnej wartości znacznie wzrasta. Jak wiadomo bardzo kłopotliwym problemem jest owłosienie na różnych częściach ciała. U innych jest ono słabsze u innych natomiast mocniejsze, jednakże zawsze włoski na ciele powodują ogromny dyskomfort, dlatego też obecnie jest mnóstwo metod usuwania owłosienia, a do najpopularniejszych należy laserowe usuwanie owłosienia.
Depilacja laserowa Gdynia – DepilacjaVectus
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: +48 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

Czym tak naprawdę jest depilacja laserowa?

Jest to metoda usuwania zbędnego owłosienia, która polecana jest zwłaszcza osobom borykającym się z problemami hormonalnymi, jednakże osoby bez takich problemów, które również chcą pozbyć się włosków, mogą bez oba

depilacja brzucha - laser vectus

Depilacja brzucha – laser Vectus.

w z niej skorzystać. Zalecana jest również osobom z tendencją do wzrastania włosów, czy też tworzenia się stanów zapalnych. Depilacja ta nie tylko pomaga nam pozbyć się niepotrzebnego owłosienia, ale również leczy skórę. Bez wątpienia jej największym plusem jest to, że pozwala ona na praktycznie całkowite usunięcie owłosienia z wybranej partii ciała. Zabieg taki należy powtarzać, ale już po kilku seriach, na pewno zauważymy znaczną różnicę. Dzięki temu zabiegowi skóra pozostanie gładka nawet przez kilka lat!

Jakie są przeciwwskazania do wykonania depilacji laserowej?

 • Niestety, żeby poddać się temu zabiegowi, musimy odpowiadać kilku kryteriom. Na przykład do przeciwwskazań należy:
 • przyjmowanie leków, które mogą spowodować nieprawidłowe reakcje skóry na światło słoneczne oraz laserowe (np. niektóre antybiotyki, czy też antydepresanty,
 • nowotwory,
 • ciążą,
 • opalenizna, jak i stosowanie samoopalaczy
 • infekcja bakteryjna, wirusowa, grzybicza w miejscu wykonania zabiegu.

Przeciwwskazaniem może być również kolor włosów. Na przykład osoby posiadające włosy rude, blond, czy też siwe w miejscu, na którym ma zostać wykonany zabieg, powinny z niego zrezygnować, ze względu na małą skuteczność, gdyż zabieg laserowego usuwania owłosienia, zdecydowanie najlepsze rezultaty przynosi u osób, które mają ciemne, mocne owłosienie.
Przeczytaj też: https://www.ckm.pl/active/depilacja-laserowa-vectus-gdynia,20979,1,a.html

Zabieg depilacji laserowej – jak przebiega?

Zanim kosmetolog przejdzie do wykonania zabiegu, prosi pacjenta o wypełnienie krótkiej ankiety, na podstawie której stwierdzi, czy nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Jeżeli stwierdzi o, że zabieg może być wykonany, to na skórze wykonuje próbę laserową, żeby sprawdzić, czy skóra reaguje prawidłowo, czy czasem nie występują podrażnienia, które również mogą być przeciwwskazaniem. Jeżeli skóra reaguje prawidłowo, to następnym krokiem jest wykonanie zabiegu. Zdecydowanie najczęściej wykorzystywany jest laser, którego światło pochłaniane jest przez melaninę, znajdującą się w mieszku włosowy. Melanina ta odbiera energię, która wysyłana jest przez laser i w ten sposób się niszczy, a razem z nią cały mieszek włosowy. Zaleca się, żeby dzień przed depilacją zgolić włosy. Zabiegu nie można wykonać bowiem przy niezgolonych włoskach, ponieważ wtedy może dojść do poparzenia skóry. Po zabiegu na skórę nakładany jest krem lub żel łagodzący.

Po zabiegu zazwyczaj pojawia się podrażnienie, jak i może wystąpić obrzęk danej części ciała. Najczęściej ustępują one po około kilku godzinach po zabiegu, jednakże może zdarzyć się, że będą się one utrzymywały przez kilka dni. Po zabiegu, należy zrezygnować z gorących kąpieli, jak i opalania. Nie można również stosować preparatów mających w swoim składzie alkohol, czy spirytus, ponieważ mogą one powodować nadmierne podrażnienie skóry.

2 Comments

 1. Wiktoria

  O wszystkim co tutaj napisane zostałam wcześniej poinformowana i myśle że to ważne żeby się później nie nabawić jakiegoś uczulenia czy czegoś innego

  Reply
 2. Tamara

  Poddałam się depilacji laserowej. Niczego nie załuje bo teraz mam spokój z goleniem. U mnie nie pojawiło się całe szczęscie żadne zaczerwienienie i żaden ból.

  Reply

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

88 − 87 =