Aspekty depilacji laserowej – dlaczego jest tak popularna, i co trzeba wiedzieć przed i po zabiegach?

Współczesne społeczeństwo wymusza na nas perfekcyjny wygląd. Wszelkie niedoskonałości czy naturalnie występujące skazy na ludzkim ciele są tępione i wyśmiewane. Podobnie jest z owłosieniem, które każdy człowiek naturalne posiada – presja społeczeństwa sprawia, że zarówno kobiety jak i mężczyźni usuwają zbędne owłosienie, chcąc mieć piękną i gładką skórę. Depilacja laserem jest najczęściej wybieranym zabiegiem wybieranym przez Polaków, zostawiając daleko w tyle tradycyjną depilację maszynką jednorazową czy depilację przy pomocy wosku.

Czym jest to spowodowane? Głównie faktem, że taka depilacja jest długotrwała, i po kilku zabiegach można na zawsze pozbyć się owłosienia z wybranej części ciała. Jeżeli borykasz się z niechcianym owłosieniem w strategicznych miejscach, twoim ratunkiem jest depilacja laserowa. Opinie są nadal podzielone, jednak jego skuteczność może potwierdzić tysiące zadowolonych klientów. Dzięki nowatorskiemu podejściu i technologii, najskuteczniejszym na polskim rynku jest Laser Vectus, który doskonale radzi sobie nawet z najtwardszymi włosami na ciele, trwale je usuwając.

Depilacja laserowa pach – najczęściej wybierany zabieg!

Na taki zabieg decydują się zarówno kobiety jak i mężczyźni w różnych przedziałach wiekowych. Trwałe usunięcie owłosienia z okolic pach jest bardzo praktyczne, dzięki czemu możemy na stałe zapomnieć o przykrym obowiązku depilowania maszynką jednorazową naszych pach, które szczególnie w okresie letnim są wyjątkowo wyeksponowane dzięki mocno wyciętym koszulkom czy odkrytym sukienkom. Depilacja laserowa pach jest dopasowana pod względem ilości zabiegów do grubości włosów danego klienta. Dzięki temu efekt po zabiegu jest długotrwały, a pachy pozostają gładkie już na zawsze. Po samym zabiegu nie powinno się korzystać z ogólnodostępnych basenów, a także nie wystawiać pach na bezpośrednie słońce, by uniknąć podrażnienia czy stanu zapalnego.

Depilacja laserowa twarzy – ciesz się gładką cerą!

Gładka twarz pozbawiona nadmiernego owłosienia jest dla wielu kobiet marzeniem, które teraz może spełnić depilacja laserowa twarzy w Gdyni za pomocą nowoczesnego urządzenia jakim jest laser Vectus (przeczytaj więcej tu: https://www.trojmiasto.pl/Clinica-Cosmetologica-Gdynia-o77391.html). Włoski pojawiające się na twarzy u kobiet są często prawdziwym koszmarem, dlatego skuteczność jaką zapewnia depilacja laserowa jest doceniana przez większość kobiet borykających się z tym problemem. Jako że skóra twarzy jest wyjątkowo delikatna i podatna na podrażnienia, po samych zabiegach nie powinno się intensywnie opalać, wręcz unikać słońca, lub nakładać delikatny krem z filtrem, który ochroni skórę. Warto ją również delikatnie nawilżać oraz oczyszczać, ponieważ nawilżona skóra łatwiej dojdzie do siebie po zabiegu.

Depilacja laserowa wąsika- pozbądź się go na zawsze!

Tzw. „wąsik” to włoski pojawiające się u kobiet na górnej wardze. Nie wygląda to zbyt estetycznie, a monotonna i czasochłonna depilacja woskiem czy kremem do depilacji nie daje długotrwałych efektów. Depilacja laserowa wąsika może to jednak nam zapewnić, dzięki czemu już po pierwszym zabiegu włoski będą odrastać o wiele słabsze i jaśniejsze, z każdym kolejnym zabiegiem natomiast będą całkowicie znikać. Jeżeli borykasz się z tym problemem, nie wahaj się – usuwanie wąsika laserem jest rozwiązaniem twojego wstydliwego problemu!

Depilacja laserowa a ciąża – czy są jakieś przeciwwskazania?

Kobiety w ciąży powinny szczególną uwagę przywiązywać do bezpieczeństwa swojego i dziecka, które noszą pod sercem. Z tego powodu wiele zabiegów medycyny estetycznej czy kosmetycznych jest niestety nie wskazana, jednak jedną z nich na pewno nie jest depilacja laserowa. Skutki uboczne u kobiet w ciąży które poddają się zabiegowi nie występują, a żadne z nich również nie zostały udowodnione naukowo. Dlatego indywidualną sprawą i decyzją każdej ciężarnej jest podjęcie zabiegu jakim jest depilacja laserowa. Koszt takiej depilacji uzależniony jest od wielkości obszaru ciała jaki poddajemy zabiegowi oraz indywidualnym cennikom danych salonów kosmetycznych.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *