Zabieg HIFU- Ultraformer III – sprawdź na czym polega!

Lifting twarzy

Hifu- ultraformer III to prawdziwy hit, na który decyduje się coraz więcej kobiet. Głównie ze względu na to, iż jest to kuracja bezinwazyjna, która pozwala zaobserwować u siebie znakomite efekty. Wszystko to sprawia, że za pomocą hifu wymodelować można wybrane partie ciała lub twarz bez potrzeby oddawania się w ręce chirurga i ryzykowania pozostania blizn.

Hifu- ultraformer III- czym tak naprawdę jest ta popularna metoda?

Hifu- ultraformer III to nowoczesny sposób na lifting twarzy bez skalplela lub innych wybranych części ciała, których wygląd pragnie się odmienić. Metoda hifu szybko zyskała na zainteresowaniu głównie dlatego, iż jest bezinwazyjna i nie pozostawia śladów.

Dzięki temu jest także względnie bezpieczna i posiada naprawdę niewiele przeciwwskazań. Na pewno ogromnym plusem hifu jest to, iż nie potrzeba żadnych specjalnych przygotowań, ani nie zostaje podane znieczulenie, a od razu po wyjściu z zabiegu można powrócić do codziennych czynności i nie ma potrzeby uzyskiwania zwolnienia lekarskiego.

Dowiedz się więcej na temat zabiegu HIFU – Ultraformer III na: https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/hifu/

Lifting bez skalpela

Hifu- ultraformer III- przeciwwskazania do zabiegu

Hifu- ultraformer III tak, jak i każdy zabieg, nawet ten nieinwazyjny posiada niewielką listę przeciwwskazań. Są to:

 • ciąża oraz karmienie piersią,
 • nowotwory,
 • infekcje bakteryjne lub wirusowe na obszarze wykonywanego zabiegu.

Każdy przypadek warto jednak skonsultować ze specjalistą, który pomoże podjąć ostateczną decyzję.

Lifting twarzy- kiedy jest wykonywany?Twarz po liftingu

Lifting twarzy bez skalpela to doskonała propozycja dla pań, które chcą poprawić wygląd skóry na twarzy, ale do tej pory bały się złożonych zabiegów, podczas których konieczne było podanie znieczulenia oraz użycie skalpela. Na pewno lifting twarzy warto wykonać, gdy pojawia się drugi podbródek, skóra jest wiotka, pomarszczona i osłabiona. Dobrym pomysłem będzie zdecydowanie się na zabieg także, wtedy gdy chce się zredukować zmarszczki lub poprawić także wygląd swojej szyi.

Metoda hifu sprawdzi się u pań w każdym wieku. Decydując się na zabieg HIFU warto sprawdzić także efekty jakie daje lifting twarzy. Zdjęcia obrazujące lifting twarzy przed i po wykonaniu zabiegu można znaleźć na przykład w internecie Z całą pewnością bezinwazyjny lifting twarzy to przełomowy krok, jeśli chodzi o medycynę estetyczną. Głównie dlatego, iż bez pomocy skalpela na nowo można cieszyć się odświeżoną, napiętą skórą na całej powierzchni buzi.

Lifting ciała- kiedy warto się na niego zdecydować?

Lifting ciała wykonuje się przede wszystkim w kilku znaczących przypadkach. Hifu lifting może być wykonany na przykład przy znaczącej utracie wagi, kiedy to skóra traci jędrność oraz naturalną sprężystość. Zabieg hifu dedykowany jest także paniom, które niedawno były w ciąży i skóra na ich brzuchu nie powróciła do dawnej świetności. Hifu lifting może być wykonany na brzuchu, ramionach, pośladkach, udach, łydkach, a nawet na plecach.

Sprawia to, iż jest to zabieg niesamowicie uniwersalny. Przede wszystkim znaczące jest także to, iż pierwsze zaskakujące efekty można zauważyć już w 2-3 miesiące po wykonaniu ostatniego zabiegu. Właśnie wtedy są one najbardziej utrwalone i prezentują sylwetkę w takim stanie, w jakim pozostanie. Na pewno po wykonaniu, zarówno liftingu partii ciała, jak i twarzy skóra staje się bardziej napięta, jędrna i przyjemna w dotyku. Zanika także nadmiar skóry, który był problemem i często powodem zdecydowania się na hifu.

Zarówno bezinwazyjny lifting twarzy, jak i zabieg wykonany na wybranych partiach ciała, jest doskonałym pomysłem dla pań, które chciałyby odzyskać dawny wygląd skóry i mają kompleksy spowodowane zbyt gwałtowną utratą wagi lub są niezadowolone z wyglądu swojego ciała po przebytej ciąży. Na pewno zabiegu hifu pozwolą w krótkim czasie uzyskać wymarzony efekt. Warto jednak pamiętać o tym, aby uzyskane efekty wzmacniać ćwiczeniami fizycznymi oraz specjalnymi kosmetykami, które podtrzymują jędrność ciała i zapobiegają ponownemu wiotczeniu skóry. Na pewno połączenie tych doskonałych zabiegów z profilaktyką oraz systematycznością, finalnie dadzą doskonałe rezultaty.

 

3 Comments

 1. vitto1990

  u mnie akurat to było fajne że robiłam swoje hifu w gdańsku w klinice kosmetologice i akurat wszystko było mi powiedziane. panikę zrobiłam jak się dowiedziałam że to bez znieczulenia a pierw zrobiono mi jedna falę i zapytali czy jest ok bo podobno są też maści znieczulające ale było bardzo w porządku i zdecydowałam się że nie trzeba poniewaz nie jest to ani bolesne czy nic. troche tylko po zabiegu skura była lekko czerwona ale po kilku godzinach zeszło i nic nie zostało na twarzy a trochę sie bałam że mi zostanie przez kilka dnie zwłaszcza że miałam na udach robione zabiegi i jednak to dość duży kawałek skury.

  Reply
 2. Meliskowa

  A ile mniej więcej utrzymują się efekty tego zabiegu? Ile trzeba mieć sesji?

  Reply
  1. Ulka

   U mnie jest 2 lata po zabiegu i na razie wszystko jest w spoko a co do ilości zabiegów to chyba lekarz mówi chociaż można zamknąć to w jednej wizycie ale po prostu dłuższej 🙂

   Reply

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *