Walka z boczkami nie taka trudna

Moda na idealne ciało nie mija od lat. Wszyscy dążymy do poprawy naszego wyglądu. Jednak często nie jest to proste zadanie i przydaje się w tym pomoc. Jednym z największych problemów w takiej sytuacji jest to, jak pozbyć się boczków. Boczkami nazywane są fałdki tkanki tłuszczowej znajdującej się nad biodrami. Walka dietą oraz treningami bywa bardzo długa. Na szczęście przyspieszyć ją mogą odpowiednie zabiegi medycyny estetycznej.

Jak zgubić boczki? – metody

Efektywnymi zabiegami umożliwiające pozbycie się boczków są:

 • Zabiegi Ultraformer III – HIFU,
 • Kriolipoliza Clatuu
 • Venus Legacy,
 • Karboksyterapia Reology 2,
 • Maximus,
 • Icoone,
 • Endermologia LPG.

Jak pozbyć się boczków? – zabiegi

Ultraformer III – HIFU

Zabiegi te nazywane są liftingiem bez skalpela. Efekty widoczne są już po jednym zabiegu, a z czasem pogłębiają się. Zaletą takiego zabiegu jest to, że jest bezpieczną i bezbolesną metodą na to jak zrzucić boczki. Można wykonywać je przez cały rok, nie wymagają one uprzedniego przygotowania ani znieczulenia.

„Zabieg wykorzystuje zogniskowaną falę ultradźwiękową. Wpływa na mięśnie, lipidy oraz skórę, co pozwala na uzyskanie najlepszych efektów”

Sprawdź więcej o usuwaniu boczków: https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/usuwanie-boczkow/

Kriolipoliza Clatuu
umięśniony brzuch

Jest to nowoczesny zabieg polegający na redukowaniu tkanki tłuszczowej poprzez jej wymrażanie. Głowica wytwarza fale zimna, dzięki czemu następuje zamrożenie lipidów, które wydalane z organizmu. Wykonanie serii tego bezbolesnego zabiegu składającej się z 3 sesji jest skuteczną metodą na rozwiązanie problemu jak zgubić brzuch i boczki.
Venus Legacy

Skuteczność tego zabiegu uwarunkowana jest aż czterema wykorzystywanymi technologiami. Multipolarna Fala Radiowa rozbija lipidy, Impulsowe Pole Magnetyczne stymuluje komórki do wytwarzania kolagenu, wpływającego na jędrność skóry. VariPuse bada głębokość oddziaływania na tkankę, a Real Time Thermal Feedback umożliwia kontrolę temperatury tkanki, dzięki czemu zabieg ten jest bezpieczny i efektywny.

Karboksyterapia Reology 2

Metoda ta polega na wstrzykiwaniu pod skórę i w jej obręb medycznego dwutlenku węgla. Dzięki temu tkanka tłuszczowa jest rozbijana, a skóra wytwarza więcej kolagenu, co wpływa na jej jędrność. Jak zgubić boczki tą metodą? W celu uzyskania najlepszych efektów należy wykonać serię zabiegów dostosowaną przez lekarza.

Maximus Pollogen Legend

Zabieg ten polega na rozbiciu komórek tłuszczowych za pomocą fali radiowej oraz szybkim wydalaniu uszkodzonych lipidów poprzez stymulacje mięśni, powodującą ich skurcze. Oprócz efektu w postaci pozbycia się boczków, uzyskuje się również redukcję cellulitu i wygładzenie ciała.

Więcej o pozbywaniu się boczków przeczytasz na stronie http://drkozicka.pl/arts/skuteczne-metody-pomagajace-w-usuwaniu-boczkow/

Icoone

Jest to masaż specjalnymi rolkami, wykorzystujący trzy rodzaje podciśnienia, dzięki czemu efekty są spotęgowane i widoczne już po pierwszy zabiegu. Po serii składającej się z 10 zabiegów, ciało staje się wyszczuplone, a cellulit jest zredukowany.

Endermologia LPG Cellu M6 Integral

Z problemem jak pozbyć się boczków walczyć również można poprzez lipomasaż. Seria składa się z 10-12 zabiegów dzięki usunięciu tłuszczu oraz wzmożonej produkcji kolageniu, skóra staje się ujędrniona, sprężysta oraz gładka.

Jak zgubić brzuch i boczki na stałe? Ćwiczenia na boczki mile widziane

Jak pozbyć się boczków na stałe? Żeby nie stracić zdobytej sylwetki, warto ją pielęgnować. Pomoże w tym odpowiednia dieta, czyli regularne i zdrowe posiłki, ograniczenie tłustych potraw, regularny ruch oraz wykonywane ćwiczenia na boczki.

6 Comments

 1. amanda

  Walka z boczkami to jakaś masakra… te wszystkie ćwiczenia na boczki odbierają mi już nadzieję, bo ćwiczę i nic…

  Reply
  1. Telimena

   To może zapisz się na jakąś konsultację w gabinecie medycyny estetycznej i tam dowiesz się jak pozbyć się boczków? 🙂

   Reply
   1. Colenda

    To dobry pomysł ale nie rezygnuj z ćwiczeń na boczki, bo one Ci pomogą z utrzymać nową formę 🙂

    Reply
 2. dorota56

  w sumie to juz dlugo sie zastanawiam jak zrzucic boczki i brzuch i moze taki zabieg to cos dla mnie ale czy ja mam na to pieniadze??/

  Reply
  1. Mona6

   No to mozesz wiedzieć tylko Ty czy masz pieniądze na walke z boczkami, ale generalnie to takie zabiegi są coraz bardziej przystepne i warto pojsc do gabinetu się zapytać 🙂

   Reply
 3. veumena4

  fajnie, że istnieją takie metody, które pomogają tym co kminią jak pozbyć się boczków, super sprawa, że medycyna estetyczna się rozwija

  Reply

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *