Depilacja laserowa Gdynia: bezkonkurencyjność Lasera Vectus!

Usuwanie owłosienia Laserem Vectus - gładkie ciało po depilacji laserowej

Depilacja to szeroko zakrojone pojęcie. Jeśli je słyszymy, kojarzy nam się z zabiegiem typowo kobiecym. Jednak nie do końca tak jest. Z tego rodzaju zabiegów mogą korzystać również mężczyźni. Jak wskazuje sama definicja, jest to usuwanie niechcianego owłosienia ze skóry przy pomocy różnych metod. Warto jednak zdecydować się na sposób, który jest skuteczny i zarazem bezpieczny – depilację Laserem Vectus.

Czym jest depilacja laserowa Vectus?

Usuwanie owłosienia laserem to nic innego, jak usuwanie nadmiernego owłosienia za pomocą lampy lasera, niszcząc cebulkę włosów.

Cena takiego zabiegu oscyluje w granicach od 199 do 499 zł – w zależności od części ciała, którą poddajemy zabiegowi.

Depilacja laserowa miejsc intymnych u kobiet cieszy się coraz większym powodzeniem. Najczęściej do jej wykonania używana jest maszynka do golenia oraz pianka. Jej niewątpliwą zaletą jest niska cena użytych produktów oraz niski poziom trudności wykonania tego typu zabiegu. Dużą wadą z kolei jest fakt, że metoda ta jest nietrwała – włosy stosunkowo szybko zaczynają odrastać.

Efekty usuwania owłosienia laserem zależą od metody, jaką wybierzemy. Jeśli zdecydujemy się na najprostszą, musimy liczyć się z tym, że włosy szybko odrosną. Z kolei gdy włosy usuniemy za pomocą wosku, włosy będą odrastały znacznie wolniej.

Czy depilacja laserowa boli?

Wszystko zależy od indywidualnych uwarunkowań każdego człowieka. Zazwyczaj pacjenci chwalą zabieg, mówiąc że podczas jego trwania nie odczuwali żadnego bólu. Niektórzy skarżą się jedynie na niewielki dyskomfort, który nie jest niczym uciążliwym, zważywszy na ogrom pozytywnych aspektów takiej depilacji.

Depilację laserową można wykonać w Gdyni – w specjalistycznym gabinecie kosmetologicznym. Wystarczy tylko zapisać się na zabieg – osobiście lub telefonicznie.

Vectus Gdynia Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 64 94
https://vectusgdynia.pl

Przed zabiegiem należy poinformować kosmetologa o przebytych chorobach skórnych.

Depilacja laserowa vectusgdynia.pl

Depilacja laserem Vectus – skuteczność i bezpieczeństwo

Laser Vectus jest wyjątkowo bezpieczny. Bada on poziom melaniny w skórze i dopasowuje moc działania zależnie od tego poziomu. Dzięki temu ryzyko poparzeń nie istnieje. Poza tym depilacja laserowa wykonana kilka razy, czyli w serii, gwarantuje stuprocentowe pozbycie się niechcianego owłosienia. Włoski w fazie wzrostu zostają usunięte już po pierwszej wizycie, natomiast  te, które jeszcze nie zaczęły rosnąć, zniszczone zostaną przy kolejnym zabiegu. Po kilku tygodniach zaczną się osłabiać i wypadać, pozostawiając skórę gładką i czystą.

Laser Vectus wyposażony w czytnik melaniny Skintel

Jak widać, depilacja laserowa to zabieg niezwykle uniwersalny. Każdy, u kogo nie stwierdzono chorób skóry, może poddać się jej i cieszyć się gładką skórą bez włosów. Laser Vectus jest zdecydowanie najlepszym urządzeniem do depilacji – pacjenci, którzy korzystali z wcześniejszych rozwiązań, nie wyobrażają sobie powrotu do innych laserów. Przekonaj się i Ty, że usuwanie owłosienia może być proste i bezbolesne!

 

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *