Biologiczny manicure

Biologiczny manicure
daj nam gwiazdkę

W dzisiejszym świecie, gdzie wszystkiego jest dużo, wszystko jest bogate i strojne, następuje niedobór skromności i prostoty. Powoli pojawia się moda na makijaż no make up oraz właśnie manicure biologiczny.

Manicure biologiczny – co to jest?

Manicure biologiczny to interesująca alternatywna do modnych obecnie paznokci żelowych. Za jego główny cel uważa się pielęgnację, ale efekt końcowy, czyli manicure klasyczny, sprawia, że dłonie wyglądają pięknie i naturalnie tak, jakbyśmy chciały. Manicure biologiczny, czyli manicure klasyczny, jest zabiegiem nieinwazyjnym i naturalnym. Paznokcie po nim są zdrowe i zadbane, dlatego kobiety coraz częściej wybierają go, aby zadbać o paznokcie, a równocześnie, aby pozostawić paznokcie naturalne.

Manicure biologiczny to w zasadzie prosty zabieg, polega na pielęgnacji i pomalowaniu paznokci. Najważniejsze są tutaj ochrona i zdrowie, a to, że paznokcie wyglądają potem lepiej to zwykły efekt uboczny. Manicure biologiczny zawiera w sobie oczyszczenie płytki paznokcia z pozostałości lakierów, delikatnym odsunięciu skórek i zadbaniu o kształt paznokci. Potem następuje nałożenie odżywki, która ma wzmocnić paznokcie. Gdy odżywka wyschnie nadchodzi czas na pomalowanie paznokci na wybrany kolor.

Jak wykonać manicure klasyczny? – krok po kroku

  • Przy pomocy szklanego pilniczka nadaj swoim paznokciom odpowiadający Ci kształt.
  • Przez piętnaście minut mocz dłonie w misce ciepłej wody z olejkiem migdałowym – to wygładzi Twoje dłonie i zmiękczy skórki.
  • Delikatnie odsuń skórki z płytki paznokcia za pomocą drewnianego patyczka.
  • Wypoleruj paznokcie i nałóż na nie odżywkę do paznokci lub pomaluj bezbarwnym lakierem.
  • Jeśli chcesz – pomaluj paznokcie na wybrany kolor.

Dla kogo przeznaczony jest manicure biologiczny?

Manicure klasyczny jest przeznaczony dla kobiet, dla których naturalny wygląd i zdrowie są najważniejsze. Często są to kobiety z delikatnymi lub zniszczonymi paznokciami, ponieważ ten zabieg mocno je wzmacnia i regeneruje.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *