Manicure japoński na rozdwajające się paznokcie

Manicure japoński na rozdwajające się paznokcie
5 (100%) 7 vote[s]

Masz łamliwe paznokcie, zmęczone hybrydowym manicure? Zafunduj im zabieg manicure japońskiego, który nie tylko pozostawia efekt naturalnych, zadbanych paznokci, ale też odżywia, regeneruje rozdwojone paznokcie już od pierwszego użycia.

Gdzie wykonać japoński manicure?

Manicure japoński wykonamy w profesjonalnej placówce kosmetycznej. Zabieg trwała około czterdzieści minut i zapłacimy za niego kilkadziesiąt złotych. Jak przebiega krok po kroku? Kosmetyczka nada naszym paznokciom odpowiedni kształt. Następnie, używając specjalnych pilniczków, wygładzi powierzchnię paznokcia. Wszystko po to, by aktywne substancje (w tym pyłek pszczeli, krzemionka z Morza Japońskiego, witaminy A i E oraz keratyna) zawarte w paście do japońskiego manicure wniknęły wgłąb paznokcia. Pastę nanosi się na paznokcie specjalnymi polerkami, wykonanymi ze skóry jelenia. Na koniec kosmetyczka naniesie na paznokcie specjalny puder, który utrwali efekt i pozwoli substancjom wchłonąć się i utrzymać na paznokciach.

Efektem zabiegu są lśniące, zdrowe, odżywione paznokcie i kolorze różowej perły. Jeśli rozdwajające się paznokcie są twoim problemem, możesz też kupić zestaw do manicure japońskiego do samodzielnego wykonania zabiegu w domu. Ważne, by podczas nanoszenia pasty na paznokcie i polerowania płytki pilniczkami wykonywać ruchu w jednym kierunku. Przy nanoszeniu pudru nie ma to już znaczenia. Zestaw do japońskiego manicure jest bardzo wydajny, starcza na wiele lat, ponadto nie przeterminuje się, a nawet zaschnięta pasta nadaje się do użycia. Najważniejsze, by kupić zestaw do japońskiego manicure u producenta, ponieważ zakup tańszych odpowiedników, z plastikowymi polerkami mija się z celem. Manicure japoński to ukłon w stronę naturalnego piękna, zabieg jest bezpieczny dla kobiet w ciąży, pozwala im uniknąć wdychania lakierów, a jednocześnie być atrakcyjną.

2 Comments

  1. Nina

    Właśnie słyszałam, że manicure japoński jest świetny, jeśli ktoś ma zaniedbane, słabe paznokcie 🙂 Sama takie mam i jestem umówiona na zabieg.

    Reply
  2. Lila

    To prawda, też się na niego wybieram 🙂

    Reply

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

12 − 11 =