Rumieńce na twarzy

Rumieńce na twarzy - zabiegi
5/5 - (7 votes)

Rumieńce na twarzy, czyli zaczerwienienia na policzkach, pojawiają się u wielu osób w sytuacjach stresowych lub silnie emocjonalnych. Są wyrazem zdenerwowania, zakłopotania lub wstydu i należą do naturalnych reakcji organizmu i układ nerwowego. U niektórych objawy te są bardziej nasilone i często uniemożliwiają ukrywanie emocji lub nawet prowadzą do jeszcze większego dyskomfortu, a nawet pieczenia lub powstawania pajączków.

Jak zmniejszyć rumieńce?

Wiele kobiet stara się zatuszować wstydliwy problem, jakim są rumieńce makijażem. Często jest to jednak bardzo trudne, albo wręcz niemożliwe. Na szczęście medycyna estetyczna rozwija się obecnie bardzo szybko. Dostępnych jest kilka w pełni bezpiecznych i bezbolesnych zabiegów pomagających usunąć niechciane dolegliwości.

Przeczytaj więcej o zabiegach na rumieńce: http://drmalek.pl/arts/redukcja-rumienca-na-twarzy-za-pomoca-lasera/

Zabiegi na rumieńce na policzkach

Wśród zabiegów pomagających usunąć rumieńce znajdują się:

  • laser Harmony XL Dye-VI – zabieg ten polega na obkurczeniu i wzmocnieniu naczynek krwionośnych za pomocą wąskopasmowego, pulsacyjnego światła. Sprawdza się przy usuwaniu problemu jakim są rumieńce na policzkach, jak również przy większych zmianach o charakterze naczyniowym. Jest jednocześnie w 100% bezpieczny dla organizmu i nieinwazyjny.
  • laser Varilite – zabieg działa poprzez ogrzanie naczynek do temperatury powodującej ich obkurczenie. Jednocześnie nie uszkadza tkanek wokół, ponieważ światło pochłaniane jest przez melaninę i oksyhemoglobinę.
  • głowica Hot-Cold – zabieg ten jest swego rodzaju gimnastyką dla naczyń krwionośnych. Poprzez działanie na przemian niską i wysoką temperaturą, naczynka obkurczają się i wzmacniają.
  • ultradźwięki – zabieg ten polega na zaaplikowaniu na skórę ampułki z serum, którą następnie poddaje się działaniu ultradźwięków stymulujących wchłanianie substancji wzmacniających naczynka.

Kto może poddać się zabiegowi na rumieniec na twarzy?

Wszystkie zabiegi są bezpieczne dla organizmu i nie uszkadzają skóry. Jednak przed podjęciem ostatecznej decyzji, należy skonsultować się z lekarzem, którzy pomoże wybrać najlepszy dla ciebie rodzaj zabiegu usuwającego rumieniec na twarzy.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *