Biologiczny manicure

5/5 - (6 votes)

W dzisiejszym świecie, gdzie wszystkiego jest dużo, wszystko jest bogate i strojne, następuje niedobór skromności i prostoty. Powoli pojawia się moda na makijaż no make up oraz właśnie manicure biologiczny.

Manicure biologiczny – co to jest?

Manicure biologiczny to interesująca alternatywna do modnych obecnie paznokci żelowych. Za jego główny cel uważa się pielęgnację, ale efekt końcowy, czyli manicure klasyczny, sprawia, że dłonie wyglądają pięknie i naturalnie tak, jakbyśmy chciały. Manicure biologiczny, czyli manicure klasyczny, jest zabiegiem nieinwazyjnym i naturalnym. Paznokcie po nim są zdrowe i zadbane, dlatego kobiety coraz częściej wybierają go, aby zadbać o paznokcie, a równocześnie, aby pozostawić paznokcie naturalne.

Manicure biologiczny to w zasadzie prosty zabieg, polega na pielęgnacji i pomalowaniu paznokci. Najważniejsze są tutaj ochrona i zdrowie, a to, że paznokcie wyglądają potem lepiej to zwykły efekt uboczny. Manicure biologiczny zawiera w sobie oczyszczenie płytki paznokcia z pozostałości lakierów, delikatnym odsunięciu skórek i zadbaniu o kształt paznokci. Potem następuje nałożenie odżywki, która ma wzmocnić paznokcie. Gdy odżywka wyschnie nadchodzi czas na pomalowanie paznokci na wybrany kolor.

Jak wykonać manicure klasyczny? – krok po kroku

 • Przy pomocy szklanego pilniczka nadaj swoim paznokciom odpowiadający Ci kształt.
 • Przez piętnaście minut mocz dłonie w misce ciepłej wody z olejkiem migdałowym – to wygładzi Twoje dłonie i zmiękczy skórki.
 • Delikatnie odsuń skórki z płytki paznokcia za pomocą drewnianego patyczka.
 • Wypoleruj paznokcie i nałóż na nie odżywkę do paznokci lub pomaluj bezbarwnym lakierem.
 • Jeśli chcesz – pomaluj paznokcie na wybrany kolor.

Dla kogo przeznaczony jest manicure biologiczny?

Manicure klasyczny jest przeznaczony dla kobiet, dla których naturalny wygląd i zdrowie są najważniejsze. Często są to kobiety z delikatnymi lub zniszczonymi paznokciami, ponieważ ten zabieg mocno je wzmacnia i regeneruje.

Potrzebujesz zabiegu kosmetycznego? Wybierz się do salonu w Gdyni

Czekają na Ciebie zupełnie DARMOWE konsultacje ze specjalistami kosmetologami. Nie musisz już zastanawiać się, jaki zabieg na twarz i ciało wybrać – kosmetolodzy zrobią to za Ciebie!

Clinica Cosmetologica Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
tel. +48 791 600 607
gdynia@clinicacosmetologica.pl
https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/

3 Comments

 1. Aleksandra

  Miałam kiedyś problem z łamliwymi paznokciami. Zdecydowałam się na manicure biologiczny i problem znikł, polecam ten zabieg.

  Reply
  1. Ingrita

   O, no to też muszę tego spróbować koniecznie! : )

   Reply
 2. Iva

  A był ktoś na zabiegu w tej klinice? Polecacie? 🙂

  Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *