Ciało bez niepotrzebnego owłosienia

5/5 - (6 votes)

   Zadowoleni ze swojego wyglądu ludzie odnoszą więcej sukcesów. Świadomość atrakcyjności swojego ciała daje ludziom więcej szczęścia. Doskonała i gładka pozbawiona owłosienia skóra daje cudowne doznania. Kobiety posiadające jedwabistą skórę cieszą się z możliwości beztroskiego noszenia przewiewnych jedwabnych sukni, ponieważ każda część ich ciała jest delikatna i nienaganna.

Jak zaznać przyjemnych chwil i osiągnąć skórę bez zbędnych włosów?

  Owłosienie jest w obecnych czasach niepożądane i wielu ludzi usuwa włosy samodzielnie w domowym zaciszu albo korzysta z profesjonalnej depilacji w salonach kosmetologicznych. Każdy, kto zaznał golenia czy wosku, jako alternatywy dla pozbycia się owłosienia zdaje sobie sprawę, że są to procedury nie tylko niewygodne i trwale obciążają skórę, ale także kosztują wiele cennego czasu.

Jeśli zależy komuś na trwałym efekcie depilacji powinien rozważyć nowoczesny zabieg, jakim jest depilacja laserowa za pomocą lasera Vectus. Wystarczy przeanalizować samodzielne pozbywanie się przez kobietę owłosienia z nóg, które trzeba przeprowadzać przynajmniej jeden raz w tygodniu i poświęcić temu działaniu około godziny. Analizując poświęcony czas w ciągu roku na golenie lub wosk wynik będzie jednoznaczny to 52 godziny, które można przeznaczyć na wiele przyjemniejsze czynności. Oczywiście takie zabiegi nie dotyczą tylko kobiet również mężczyźni którzy chętnie usuwają nieefektowne owłosienie na przykład z pleców, ramion, brzucha czy brody.

  Wolność od takich niezbyt miłych i nie zawsze wolnych od skutków ubocznych zabiegów domowych można osiągnąć dzięki depilacji laserowej i wreszcie poczuć się lepiej w swoim ciele. Aby pozbyć się włosów z różnych partii ciała, które są zbędnym ciężarem przeszłości warto udać się do kosmetologa, który wykonując depilację laserową Vectus sprawi, że będzie można cieszyć się nowym uczuciem jedwabistej gładkości skóry – więcej o nim w tym kontekście tutaj: http://www.zaspa24.pl/vectus-nowoczesna-depilacja-laserowa-w-gdansku/.

Depilacja laserowa za pomocą lasera Vectus

  Obecnie najszybszym i najskuteczniejszym zabiegiem usuwania włosów jest depilacja laserowa Vectus. Ta wysoko skoncentrowana energia ze światła trwale usuwa włosy już po kilku zabiegach. Poprzez melaninę, we włosach energia światła diodowego lasera Vectus jest kierowana do korzenia włosów, który zostaje zniszczony, dzięki czemu nie odrasta. Ta nowoczesna metoda usuwa bardzo grube, ciemne włosy, które zakłócają estetyczny wygląd.

  Dzięki specjalnej rękojeści laser Vectus można bardzo dobrze dostosować do indywidualnych potrzeb pacjenta podczas zabiegu. Urządzenie do pomiaru melaniny Skintel określa zawartość melaniny w skórze, dzięki czemu można dopasować działanie lasera dokładnie, jak to tylko możliwe, do skóry i tekstury włosów. Wygodne chłodzenie sprawia, że depilacja laserowa nie powoduje odczuwania bólu przez daną osobę.

Korzyści, jakie osiąga pacjent dzięki depilacji laserowej za pomocą lasera Vectus

 • Krótsze, mniej inwazyjne i bardziej skuteczne usuwanie włosów
 • Mniej zabiegów wymaganych do osiągnięcia bardzo dobrych wyników.
 • Dzięki trwałemu usuwaniu włosów, po kilku zabiegach włosy nie odrastają
 • Możliwość usuwania włosów z ramion, pleców, szyi, pach, nóg, okolicy bikini, a także z różnych obszarów twarzy.
 • Doskonałe efekty uzyskiwane nawet w przypadku jasnych włosów.


źródło: https://trojmiasto.tv/Depilacja-Laserowa-Gdansk-VECTUS-Clinica-Cosmetologica-dr-Igor-Michajlowski-13044.html

5 Comments

 1. Bożena

  pozbyłam się kompleksów dzięki temu zabiegowi. Zawsze miałam bardzo duże owłosienie na nogach, do tego wąsik i włosy na rękach…genetycznie uwarunkowane (córka też miała) to właśnie ona poleciła mi ten zabieg. Zabieg był bezbolesny i skuteczny. Cieszę się, że się zdecydowałam.

  Reply
 2. Riko

  Czy ten zabieg jest odpowiedni dla mężczyzny? Zdaje się, że tylko kobiety chodzą na takie zabiegi? Mam trochę nadprogramowych włosów na klatce piersiowej i plecach… i zastanawiam się co z tym zrobić…

  Reply
 3. Pamela90

  Chyba umówię się na wizytę. Chciałabym w końcu pozbyć się zbędnego owłosienia z brzucha i nóg. Podoba mi się to, że zabieg usuwa włoski TRWALE 🙂

  Reply
 4. Claudia420

  Dzisiejsze czasy wymagają od nas bycia idealnym :/ a ja się nie gole i jest mi dobrze!

  Reply
 5. BabciaZosia

  Ja mam swoje lata ale wnuczka poleciła mi klinikę Cosmetologica i tam też się udałam w celu usunięcia wąsika. Przez rozstrojenie hormonalne miałam więcej włosków, ale na szczęście już po kłopocie.

  Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *