Laserowa depilacja Gdańsk – skutecznie i komfortowo

5/5 - (1 vote)

Depilacja przy użyciu lasera to współcześnie najbardziej skuteczna metoda na pozbycie się zbędnego owłosienia. O estetykę ciała zabiegają zwłaszcza kobiety, lecz coraz częściej do gabinetów kosmetycznych zaglądają także mężczyźni. Uporczywe owłosienie w niektórych partiach ciała powoduje duży dyskomfort.

Laserowa depilacja Gdańsk to zabieg, który wykonywany jest przy użyciu wiązki lasera. Promień, który dociera pod powierzchnię skóry, w kierunku którym został skierowany, destruuje cebulkę włosa wraz z korzeniem. Dzięki stosowaniu tej innowatorskiej techniki wyłącznie powierzchownie, unikamy destrukcji przylegających tkanek. Barwnik włosa (melanina) pochłania energię, którą produkuje laser. Podczas tego procesu dochodzi do przemiany energii na termiczną, która unicestwia cebulkę włosa. Duże znaczenie przy dokonywaniu zabiegu ma odpowiednio dobrany impuls oraz właściwa moc. Daje to wówczas gwarancję niezmiernie zadowalających efektów. Niebagatelny wpływ na powodzenie kuracji ma także rodzaj skóry oraz włosów pacjenta.

Laserowa depilacja Gdańsk jest metodą całkowicie bezinwazyjną i bezpieczną. Zabiegu można dokonać zarówno w większości gabinetów kosmetycznych jak i salonach medycyny estetycznej. Depilacja laserowa może być wykonywana na wielu partiach ciała:

– nogi, łydki,

– twarz, wąsik,

– brzuch,

– broda, uszy, szyja,

– plecy,

– okolice bikini,

– pachy, ramiona.

Kosmetolog przed dokonaniem zabiegu przeprowadza wywiad, który ma na celu wykluczenie wszelkich przeciwwskazań do jego dokonania. Ustala również jaki rodzaj skóry i włosów posiada pacjent.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *