Gdy pojawiają się pierwsze objawy cellulitu

5/5 - (1 vote)

Skóra po ściśnięciu palcami tworząca nieestetyczne „góry i doliny” to pierwsza oznaka, że pojawia się cellulit. W tym momencie nie jest jeszcze uciążliwy – nie widać go właściwie wcale, nie powoduje żadnego bólu, żeby dostrzec jakikolwiek ślad jego obecności trzeba dość mocno ścisnąć fałdkę skóry pomiędzy palcami…. wiele kobiet bagatelizuje cellulit na tym etapie. To prawda, e nie wygląda wtedy nieestetycznie – właściwie przez większość czasu można po prostu ignorować jego obecność, całkowicie bez trudu. Jednak takie początkowe stadium rozwoju to idealny moment na to, by wybrać właściwe kosmetyki na cellulit i zmienić nieco swój tryb życia. Skórka pomarańczowa w dalszych stadiach rozwoju zaczyna się coraz mocniej uwidoczniać, a przy tym potrafi sprawiać ból przy wykonywaniu codziennych czynności. Czy nie warto zatem dowiedzieć się, jak w porę zapobiegać wzmacnianiu i pogłębianiu tej nieprawidłowej budowy tkanki tłuszczowej? Istnieje kilka prostych sposobów – głównie dieta, serum przeciw cellulitowi i ruch – naprawdę warto dać im szansę.

Przeanalizuj swój rozkład dnia

Krem na cellulit - VialiseW każdy, nawet napięty plan dnia da się wprowadzić odrobinę ruchu. Wystarczy porządnie przemyśleć zwyczajowe sposoby spędzania czasu wolnego, a okaże się, że dodanie tam spaceru wcale nie wymagałoby rezygnowania z obiadu i snu. To, z czego najczęściej trzeba zrezygnować, to głównie oglądanie telewizji lub dodatkowa godzina bezcelowego surfowania po internecie – czyli coś, co dziś robi niemal każdy. W porównaniu z siedzącą pracą to naprawdę zabójcze dla zdrowia i urody, zwłaszcza dla sprawności krążenia i tuszy. Zaobserwowanie pierwszych oznak tworzenia się skórki pomarańczowej to dobry moment, by zastąpić te formy odpoczynku regularnym spacerowaniem, lub zrealizować długo odkładany w czasie plan zapisania się do klubu fitness na zajęcia. Nie przypadkiem mówi się o niezwykle ważnej roli ruchu – człowiek nie jest stworzony po to, by całymi godzinami siedzieć przy biurku i wpatrywać się w ekran. Taki tryb życia stanowi ważną przyczyną nasilania się problemów z cellulitem.

Kup dobre serum na cellulit

Właściwie dobrane kremy na cellulit charakteryzują się głównie kompleksowym i skoncentrowanym składem. Takie jest serum Vialise, które przy aplikacji jedynie dwa razy na dobę pozwala znacznie zmniejszyć widoczność cellulitu i zapobiec jego rozwojowi. Pierwsze objawy to idealny moment, by go użyć i znów cieszyć się całkowicie gładką skórą oraz sprawnymi naczynkami krwionośnymi – nawet tymi najdrobniejszymi, ponieważ do od nich zaczyna się cellulit.

Uwierz w moc diety

Właściwa dieta pozwala znacznie opóźnić rozwój cellulitu. Serum Vialise to odżywianie dla skóry, lecz warto przemyśleć także dostarczanie jej odpowiednich składników od wewnątrz. Odpowiada za to jadłospis, który absolutnie nie powinien zawierać zbyt wielkich ilości soli. Nie dosypuj jej do gotowanych w domu potraw – wystarczy, że znajduje się w zbyt dużych ilościach w niemal każdym produkcie ze sklepu. Zastąp ją ziołami, a nienasycone tłuszcze – warzywami.

Więcej na portalu redukcjacellulitu.pl

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *