Jak powiększyć piersi bez operacji?

Rate this post

Wiele kobiet marzy o większym i pełniejszym biuście. Jak to osiągnąć? Pierwsze, co przychodzi na myśl to operacje plastyczne lub u niektórych krem na ujędrnienie piersi. Trzeba jednak pamiętać, że to zabiegi nie dość, że skomplikowane, to jeszcze stosunkowo drogie. Zawsze istnieje też ryzyko powikłań, a i nie każda kobieta chce nosić silikon w swoim ciele. Jak więc powiększyć biust w naturalny sposób?

Dieta i ćwiczenia

Oczywiście żadna cudowna dieta na powiększenie piersi nie istnieje, ale są produkty, które mogą nieco pomóc biustowi nabrać pełniejszych kształtów – sprawdź tutaj serum na biust, a czas działania. Należy w tym celu spożywać żywność bogatą w fitoestrogeny. To związki roślinne, które zachowują się w podobny sposób co estrogeny. Związki te znajdziemy przede wszystkim w soi, lnie, sezamie, owsie oraz w orzeszkach ziemnych. Warto też dietę wzbogacić o potrawy bogate w witaminę A i E – powinny mieć one pozytywny wpływ na jędrność oraz kształt piersi. Aby powiększyć biust, warto też go masować – najlepiej codziennie. Pomóc też powinny regularne ćwiczenia klatki piersiowej.

Kremy i zioła też pomogą

Ale aby powiększyć piersi, poza ćwiczeniami i odpowiednią dietą, warto wspomóc się też odpowiednim kremem. Warto tu na przykład polecić krem Frashe. Dzięki swojej formule stymuluje on odpowiednio przepływ krwi oraz uszczelnia naczynia krwionośne. Dzięki temu piersi będą wyraźnie większe i jędrniejsze. Preparat jest wykonany wyłącznie z naturalnych składników, więc można spokojnie z niego korzystać bez obaw o swoje zdrowie. Wiele kobiet, by zwiększyć oraz ujędrnić swoje piersi, korzysta też z ziół i preparatów powstałych na ich bazie. Może to być na przykład żeń-szeń, nasiona kopru oset błogosławiony, dziki pochrzyn oraz oczywiście wspomniana już soja. Są one dostępne w różnych formach – na przykład jako tabletki czy też suplementy diety. Do masażu natomiast dobrze wykorzystać sok z cebuli – najlepiej świeży i wymieszany z miodem.

Widzimy więc, że można powiększyć biust naturalnymi metodami i wcale nie trzeba decydować się na skomplikowane operacje. Oczywiście naturalne powiększenie piersi wymaga więcej cierpliwości, ale efekty mogą być bardzo zadowalające.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *