Zabieg Icoone – wszystko, co musisz o nim wiedzieć

5/5 - (2 votes)

Zabieg Icoone to najlepszy sposób na skuteczne pozbycie się tkanki tłuszczowej oraz cellulitu, a także idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcieliby cieszyć się efektami liftingu (zarówno twarzy jak i całego ciała). Icoone polecany jest również w przypadku szybkiego starzenia się skóry i pojawiających się zmarszczek. Podczas zabiegu wykorzystywany jest innowacyjny sprzęt, przy pomocy którego wykonywany jest masaż danego fragmentu ciała. Skóra masowana jest specjalnymi rolkami, znajdującymi się pod ciśnieniem.

Rolki, używane w zabiegu Icoone, mają specjalne otwory, które docierają do najgłębszych warstw skóry i stymulują ją. Stymulacja przebiega bardzo intensywnie i jest wykonywana w sposób precyzyjny. Rolki masujące wykorzystują trzy rodzaje podciśnienia, każde z nich wydobywa się z innego otworu – pierwsze ze wspomnianych otworów, drugie z głowicy głównej, a trzecie z rolek oraz głowicy głównej.

Icoone – dla kogo?

Eksperci medycyny estetycznej wśród grupy docelowych pacjentów, wymieniają osoby, cierpiące na następujące problemy skórne:

  • cellulit, tak zwana pomarańczowa skórka,
  • obrzęki skóry,
  • problemy z mikrokrążeniem,
  • blizny, które pojawiły się w związku z operacjami,
  • przebarwienia
  • pozbawiona elastyczności i jędrności skóra,
  • nadmierne gromadzenie się tkanki tłuszczowej.

Zabiegi na cellulit - Icoone

Wszystkie właściwości sprzętu i rodzaj masażu dobierane są indywidualnie do potrzeb pacjenta, dzięki czemu możliwe jest skuteczne i bezpieczne pozbycie się wszystkich niepożądanych zmian. Z zabiegu nie powinny korzystać osoby, które są w ciąży bądź karmią piersią, chorują na nowotwory lub zakażenia bakteryjne i wirusowe. Do zabiegu nie należy się przygotowywać w żaden szczególny sposób – nie istnieje lista zakazów i nakazów. Jedyne o czym warto pamiętać to to, że po zabiegu skóra może być zaczerwieniona i podrażniona, ale nie powinno to budzić powodów do niepokoju. Kilka lub kilkanaście (w przypadku wrażliwych skór) godzin po zabiegu wszystko wraca do normy.

Można również stosować zabieg Icoone na twarz, szczególnie jeśli na skórze widać już oznaki starzenia. Zabieg oddziałuje na głębokie warstwy tkanek, jest jednak zupełnie bezpieczny dla osób dojrzałych i starszych.

Jakie efekty można osiągnąć?

Zabieg Icoone wymaga kilku serii, by rezultaty mogły być długotrwałe. Po zabiegu Icoone efekty można zauważyć już wprawdzie po pierwszej serii, jednak zachowanie ciągłości jest w tym przypadku bardzo ważne. Wiotka skóra potrzebuje czasu, żeby się zregenerować i powrócić do swojego poprzedniego stanu, dlatego należy uzbroić się w cierpliwość. Starzenie się skóry to długi proces, który nie odbywa się w kilka minut, dlatego też na odwrócenie zaistniałych zmian również należy poczekać.

Dzięki zabiegowi, przeprowadzonemu w profesjonalnym gabinecie, można pozbyć się przebarwień na skórze i przywrócić skórze jędrność. Widoczna jest także redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu, którego grudki zostają rozbite.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *